Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

BRUICHLADDICH PORT CHARLOTTE 10YO Islay Single Malt

700 ml
Viskis / Single malt
Brandintas ąžuolo statinėse: 10 metų
Alkoholio kiekis: 50%
Gamintojas: Bruichladdich / Škotija / Regionas: Islay /


Būsena: Turime

75,00 €
Spalva: Šviesiai geltona primenanti vidurvasario auksaspalvius miežių laukus.
Kvapas: Jūros sūrumo bei gal šiek tiek jodo, ąžuolo aromatai.
Skonis: Dūmiškas, kompleksiškas. Lengvai saldus vanilės, citrusinis medaus skonis.

Bruichladdich distilerija yra įsikūrusi Islay saloje Škotijoje, kurioje gaminamai išskirtiniai viensalyklliai škotiški viskiai ir džinai. Ji nuo 2012 metų priklauso Rémy Cointreau grupei ir yra viena iš aštuonių saloje veikiančių distilerijų. Bruichladdich - buvo įkurtas 1881 m. Brolių Harvey - William, John ir Robertas - prie Loch Indaal pakrantės, salos vakarinėje dalyje. Pastatai buvo suprojektuoti ir pastatyti modernaus dizaino, skirtingai nei Isle's kitos senesnės distiliavimo gamyklos, kurios b8davo rekonstruotos iš senų ūkių pastatų. Bruichladdich buvo pastatyta iš pakrantės akmenų ir yra labai efektyviai išdėstyta ratu aplink didelį, erdvų kiemą. Distileriją 2000 metais įsigijo privačių investuotojų grupė, kurie vyriausiuoju daryklos meistru ir gamybos direktoriu paskyrė Jim McEwan, prieš tai daug metų dirbusį Bowmore darykloje. Jis visą distileriją rekonstravo, išlaikydamas originalų Viktorijos laikų dekorą ir tą pačią "Harvey" įrangą, kuri tebenaudojama ir šiandien. Čia didžiausia vertybė yra žmonės, dirbantys distiliarijoje, jų patirtis ir požiūris, atsidavimas reikalui kūrį jie daro, todėl gamyboje vis dar nenaudojami jokie kompiuteriai ir automatizvimo procesai. Visą informaciją vis dar perduoda žodžiu arba dažniausiai tiesiog užrašo ant sienų kreida ir didžiąja dalimi tebenaudodami senuosius matuoklius bei kitą įrangą. Anuomet, distilerija buvo pripažinta pavyzdine viskio darykla pasaulyje, o dabar tai vieta, kurioje modernus požiūris į viskio gaminimo procesą glaudžiai saveikauja su autentiškumu ir noru išsaugoti praėjusio šimtmečio distilerijos gaminimo bei buities patirties paveldą ir autentiškumą. Visa tai padeda išlaikyti senųjų gamybos tradicijų puoselėjimo dvasią, tačiau laužo daugumos viskių nustatytus standartus ir išlieka viena originaliausių viskio gamintojų šioje saloje. Visas gaminimo procesas orientuotas į sukūrimą išskirtinių produktų tiems viskio mylėtojams, kurie supranta ir vertina viskius, turinčius ypatingų ir unikalių savybių. Tai produktai ne masėms. Originalų viskių skonį lemia tai, kad kad jie ne tik distiliuojami bet ir brandinami statinėse Islay saloje ant pačio vandenyno kranto, kur ypatingai stipriai įtakojami sūraus vandenyno bangų bei vėjo atnešamų druskų. Daugelis Bruichladdich viskių gaminami ribotais kiekiais ir ypatingai vertinami viskio žinovų ir kolekcininku tarpe.


Bruichladdich Port Charlotte 10 Y.O. Islay Single Malt - tai škotiškas vienos daryklos 100% (distiliavimas, brandinimas ir išpilstymas atliekami toje pačioje distilerijoje) salyklinis viskis. Pagamintas Islay saloje. Ypatingai stipriai dūmiškas (40 PPM) viskis. Naudojama nešalta filtracija. Brandinamas 10 metų ąžuolo statinėse.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: BRUICHLADDICH PORT CHARLOTTE 10YO Islay Single Malt

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...