Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Bruichladdich OCTOMORE Masterclass 08.1 Islay Single Malt Scotch Whisky

700 ml / Metalinėje dovanų dėžutėje
Viskis / Single malt
Brandintas ąžuolo statinėse: 8 metus
Alkoholio kiekis: 59,3%
Gamintojas: Bruichladdich / Škotija / Regionas: Islay /


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

165,00 €
Spalva: šviesi
Kvapas: pradžioje stiprus dūmas, derva, durpių pelenai, drėgnų durpynų samanų. Vėliau cukruotas apelsinas, pipiras, šokoladas, morenginis pyragas, citrina
Skonis: dėl lėtos distiliacijos skonis tampa minkštas, subtilios tekstūros. Puikus dūmų ir vaisių derinys. Lengvai druskingas su ozono šviežumu. Ąžuolo saldumas, suteikia vanilės, marcipano, riešutų ir kepto obuolio skonius. Poskonis daugiasluoksnis, ilgai išsila


Bruichladdich Octomore Single Malt Scottish Barley MasterClass_08.1 - tai škotiškas vienos daryklos 100% (distiliavimas, brandinimas ir išpilstymas atliekami toje pačioje distilerijoje) salyklinis viskis, kurio gamybai naudojami tik Islay užauginti miežiai. Pagamintas Islay saloje. Octomore – tai patys dūmiškiausi viskiai, (o būtent 08.1 leidimas yra 167 PPM). Labai nestandartinis alkoholio kiekis 59,3%. Naudojama nešalta filtracija. Brandinamas 8 metus amerikietiško ąžuolo statinėse. Viskių maišymo vyriausias meistras Jim McEwan sugeba šiame viskyje puikiai suderinti elegantišką vaisiškumą ir šiai distilerijai būdingą sodrų durpiškumo stilių.


Bruichladdich distilerija yra įsikūrusi Islay saloje Škotijoje, kurioje gaminami viensalyklliai škotiški viskiai ir džinai. Ji nuo 2012 metų priklauso Rémy Cointreau grupei ir yra viena iš aštuonių saloje veikiančių distilerijų. Bruichladdich - buvo įkurta 1881 m. Brolių Harvey - William, John ir Robertas - prie Loch Indaal pakrantės, salos vakarinėje dalyje. Pastatai buvo suprojektuoti ir pastatyti modernaus dizaino, skirtingai nei Isle's kitos senesnės distiliavimo gamyklos, kurios būdavo rekonstruotos iš senų ūkių pastatų. Bruichladdich buvo pastatyta iš pakrantės akmenų ir yra labai efektyviai išdėstyta ratu aplink didelį, erdvų kiemą. Distileriją 2000 metais įsigijo privačių investuotojų grupė, kurie vyriausiuoju daryklos meistru ir gamybos direktoriu paskyrė Jim McEwan, prieš tai daug metų dirbusį Bowmore darykloje. Jis visą distileriją rekonstravo, išlaikydamas originalų Viktorijos laikų dekorą ir tą pačią "Harvey" įrangą, kuri tebenaudojama ir šiandien. Čia didžiausia vertybė yra žmonės, dirbantys distiliarijoje, jų patirtis ir požiūris, atsidavimas reikalui kūrį jie daro, todėl gamyboje vis dar nenaudojami jokie kompiuteriai ir automatizvimo procesai.  Visą informaciją vis dar perduoda žodžiu arba dažniausiai tiesiog užrašo ant sienų kreida ir didžiąja dalimi tebenaudodami senuosius matuoklius bei kitą įrangą. Anuomet, distilerija buvo pripažinta pavyzdine viskio darykla pasaulyje, o dabar tai vieta, kurioje modernus požiūris į viskio gaminimo procesą glaudžiai saveikauja su autentiškumu ir noru išsaugoti praėjusio šimtmečio distilerijos gaminimo bei buities patirties paveldą ir autentiškumą.  Visa tai padeda išlaikyti senųjų gamybos tradicijų puoselėjimo dvasią, tačiau laužo daugumos viskių nustatytus. Originalų viskių skonį lemia tai, kad kad jie ne tik distiliuojami bet ir brandinami statinėse Islay saloje ant pačio vandenyno kranto, kur ypatingai stipriai įtakojami sūraus vandenyno bangų bei vėjo atnešamų druskų. Daugelis Bruichladdich viskių gaminami ribotais.


www.bruichladdich.com


 

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Bruichladdich OCTOMORE Masterclass 08.1 Islay Single Malt Scotch Whisky

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...