Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

BOMBAY Sapphire London Dry Gin*

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Džinas užsakymui
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: Bombay / Anglija
Wine Enthusiast 92


Būsena: Turime

34,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų
Spalva: šviesios mėlynos spalvos
Kvapas: švelnus aromatas su vaisių ir augalų natomis
Skonis: subtilus ir tobulai subalansuotas skonis


Sukurtas remiantis slaptu 1761 metų receptu, BOMBAY SAPPHIRE džinas šiomis dienomis išlieka ne tik vienu žinomiausiu ir prestižiškiausių prekinių ženklų pasaulyje, bet ir unikaliu produktu, išsiskiriančiu savo aukšta kokybe. Unikali BOMBAY SAPPHIRE gamybos technologija, sudėtinga receptūra  bei naudojami sudėtiniai skonio bei aromato ingredientai atsispindi nepaprastai puikiose šio gėrimo skonio charakteristikose.


Neprilygstamas Bombay Sapphire džino skonis yra dešimties kruopščiai atrinktų augalinių ingredientų bei unikalaus gamybos proceso rezultatas. Kitaip nei kai kurių džinų, Bombay Sapphire gamybos metu spiritas distiliuojamas kol virsta garais, tada perleidžiamas per varinę talpą su augaliniais ingredientais. Sudėtingas gamybos procesas lemia švelnų aromatą su kiekvieno iš ingrediento užuominomis bei subtilų ir tobulai subalansuotą skonį.


Vartojamas kaip sudedamoji kokteilių dalis. Populiariausias kokteilis: Bombay Sapphire® Collins (2 dalys Bombay Sapphire, 1 d. šv. spaustų citrinos sulčių, 2 šaukšteliai cukraus, sodos vanduo)


 


www.bombaysapphire.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: BOMBAY Sapphire London Dry Gin*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...