Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Bodegas San Valero PARTICULAR linija iš Cariñena

Pristatome Bodega Particular de San Valero – vyninę, kuri sugrįžo prie šaknų, atkūrė tradicinius vyno gamybos metodus ir vėl pradėjo gaminti vyną, kuriuo ilgą laiką vyno augintojai vaišindavo savo šeimas ir draugus.


PARTICULAR prekės ženklą įkvėpė paprasti raižiniai, kuriais kažkada buvo siekiama atskirti vyną, pagamintą iš skirtingų veislių vynuogių. Kiekvienais metais vynas gaminamas su dideliu užsidegimu ir jauduliu. Visad siekiama tobulybės, tačiau laikomasi nuoseklumo. O pats geriausias dalykas... Dabar jo gali paragauti kiekvienas.


Monte Ducay vynuogynai garsūs savo akmeningumu. Tai unikalus dirvožemis, dėl kurio vynas netgi vadinamas akmenų vynu. Encinacorbos kaimelyje, įsikūrusiame 800 metrų aukštyje virš jūros lygio, skalūno dirvožemyje išaugintuose vynuogynuose renkamas Moscatel de Alejandria derlius. Old Vine Garnacha sodinamos eilėmis, kad būtų galima rinkti rankomis. Derlius būna labai mažas, vynuogės smulkios ir geros koncentracijos, o tai užtikrina aukščiausią kokybę.


Šis vynas rekomenduojamas kaip puiki dovana.


www.sanvalero.com

 • Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

  Prekės pavadinimas Kaina
  Bodegas San Valero PARTICULAR Chardonnay Barrica Cariñena DOP Bodegas San Valero PARTICULAR Chardonnay Barrica Cariñena DOP
  13,00 €
  Bodegas San Valero PARTICULAR Garnacha Cariñena DOP Bodegas San Valero PARTICULAR Garnacha Cariñena DOP
  9,00 €
  Bodegas San Valero PARTICULAR Garnacha Old Vine Cariñena DO Bodegas San Valero PARTICULAR Garnacha Old Vine Cariñena DO
  12,00 €
  Bodegas San Valero PARTICULAR Cariñena DOP Bodegas San Valero PARTICULAR Cariñena DOP
  13,00 €
  Bodegas San Valero PARTICULAR Garnacha VINAS CENTENARIAS Cariñena DOP Bodegas San Valero PARTICULAR Garnacha VINAS CENTENARIAS Cariñena DOP
  25,00 €
  Bendra kaina

  72,00 €

   

  Komentarai

    Kraunama...