Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Bodegas Altanza

Altanza vynas

Bodegas Altanza S.A. yra moderni ispanų vyninė, įkurta 1998 m. keleto vyno verslininkų. Jos specializacija – vynas iš Riochos regiono vynuogių veislės Tempranillo. Šios vyninės tikslas – pasiūlyti kokybiškų rūšinių vynų už prieinamą kainą derinant geriausias regiono vyno gamybos tradicijas ir moderniausias technologijas. Tai įgyvendinama gamyboje naudojant tik tradicines natūralias medžiagas, vienintelę vynuogių veislę ir taikant tik vertikalų presavimą. Tačiau daryklos patalpose naudojamos naujausios klimato ir drėgmės kontrolės technologijos. Netgi projektuojant ir statant daryklą pasitelktos vien tradicinės medžiagos – mediena, plytos ir akmenys. Vadovaujant trečios kartos Riochos vyndariui Oscarui Martinezui, Bodegas Altanza vynai gaminami moderniai, tačiau tik su natūraliomis mielėmis, iš 100 % Tempranillo vynuogių ir brandinami tik prancūziško ąžuolo statinėse.

Bodegas Altanza, įsikūrusi Fuenmajore, Rioja Alta zonoje, valdo daugiau nei 200 hektarų vynuogynų. Taip pat turi alyvmedžių giraitę ir didelį prancūzišką sodą.

Bodegas Altanza vyninei suteiktas daryklos-meno kūrinio statusas.

 

 
www.bodegasaltanza.com

 

 

Mažėjantis
puslapyje
 • Rinkinys "Ispaniška dvikova - Rioja prieš Cariñena"  Gamintojas: / / Regionas:

  Puiki galimybė palyginti ir įvertinti du Ispanijos vyno regionus Rioja ir Cariñena.

  Kuris vynas pelnys daugiau simpatijų? Spręsti jums... ir nepamirši įvertinti bei pakomentuoti rezultatus.

  Sužinoti daugiau
  73,50 €

  Kaina nuo: 11,00 €

Mažėjantis
puslapyje
  Kraunama...