Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

BARDI il Pandoro d'Autore kalėdinis pyragas

750 g.

Desertai

Sudėtis: Kviečiai

Gamintojas: Bardi / ItalijaBūsena: Laikinai prekės nebeturime.

20,00 €
Rekomenduojama su: putojančiu vynu

Ikoniškas aukščiausios kokybės Pandoro kalėdinis pyragas. Pandoro tradiciškai yra žvaigždės formos. Pavadinimas reiškia auksinė duona (pan d’oro) ir jis kilęs iš Veronos miesto šiaurės Italijoje.


BARDI yra absoliutaus išskirtinumo prekinis ženklas. Jis platinamas tik prestižiškiausių dovanų rinkoje. Daugelis Italijos bendrovių kiekvienais metais Kalėdinėms dovanoms renkasi tik Bardi. 


Bardi pyragą kepa pagal senovinį Itališką receptą, natūraliu būdu, iš aukščiausios kokybės natūralių produktų, nenaudodami jokių cheminių priedų ir konservantų. Tuo jis išsiskiria iš daugumos rinkoje platinamų Itališkų pyragų ir dėl šios priežasties jo galiojimo laikas trumpesnis. Bardi nuolatinis gamybos partneris yra prestižinis Gastronomijos Mokslų Universitetas. Didžioji dalis gamybos vis dar yra atliekama rankomis meistrų, kad net mažiausias gamybos proceso pasikeitimas neįtakotų šių šedevrų unikalių skoninių savybių.


Sudėtis: kvietiniai miltai, kiaušiniai, sviestas, cukrus, pienas, natūralios mielės, fruktozė, augalinės kilmės emulsiklis, kakavos sviestas, druska, prieskoniai.


Galiojimas nurodytas ant pakuotės.


Rekomenduojamas ragauti su Prosecco putojančiu vynu.


 


Pyragai bus atvežti pagal užsakymus lapkričio/gruodžio mėnesiais, vėliau jų kiekis bus ribotas.


Dėl išankstinio rezervavimo prašome kreiptis el. paštu sales@vynoguru.lt arba telefonu 8 686 25652.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: BARDI il Pandoro d'Autore kalėdinis pyragas

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...