Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt

Balthasar Ress

Balthasar Ress vynas

Ressų šeima iš Hatenheimo turi ilgą ir garsią istoriją.
Kai Balthasaras Ressas pradėjo savo viešbučio ir restorano verslą 1870 metais, šeima taip pat ėmė gaminti savo vynus. Juos pavadino Von Unserm, kas pažodžiui reiškia „Mūsų pačių“. Šiuo prekės ženklu patys svarbiausi Weingut Balthasar Ress vyninės vynai vadinami iki šiol.

1999 m., po keleto profesinių stažuočių įvairiose šalyse, prie šeimos verslo prisijungė penktosios kartos atstovas Christianas Ressas. 2010 m. jis pradėjo eiti verslo direktoriaus pareigas. Christianas nuolat rūpinasi šeimos vyndarystės tradicijų laikymusi, kokybės užtikrinimu, įgyvendina inovatyvius projektus ir didina šeimos vynuogynų plotus.

Per penkias kartas Balthasaro Resso šeimos verslas išaugo į vieną iš pirmaujančių vyno įmonių regione. Daugelis bendrovės vynų eksportuojami į įvairias pasaulio šalis. Balthasar Ress žinoma kaip ypač kokybiškų, aukšto lygio vynų gamintoja. Narystė VDP įrodo, kad ši vyninė laikosi pačių aukščiausių standartų, kurie smarkiai lenkia oficialius reikalavimus.

Įmonės vynuogynai sudaro apie 46 hektarus ir yra išsidėstę aplinkinėse vietovėse. Vynuogynuose daugiausia auginamos Riesling (31,5 ha) ir Pinot Noir veislių vynuogės.

 

 

 

www.balthasar-ress.de

 

 

 

 

Mažėjantis
puslapyje
 • Balthasar Ress WEINHAUS RESS Rheingau QbA Riesling feinherb


  2014 / 750 ml
  Baltas vynas / Pusiau saldus / Lengvas
  Vynuogės: Riesling

  Delikatus subalansuotas, lengvo ir gaivaus skonio su natūralaus saldumo "bučinuku". Aukščiausios kokybės saldesnė alternatyva.

  Sužinoti daugiau
  11,00 €

  Nebeturime

 • Balthasar Ress WEINHAUS RESS Rheingau QbA Riesling trocken


  2015 / 750 ml
  Baltas vynas / Sausas / Lengvas
  Vynuogės: Riesling
  www.vynai.com 88

  Ryškaus kvapo ir skonio. Idealus Rieslingo mėgėjams. Aukščiausia kokybė verta savo kainos.

  Sužinoti daugiau
  11,00 €

  Nebeturime

 • Balthasar Ress RHEINKILOMETER 515 Rheingau Riesling Spätlese


  2013 / 750 ml
  Baltas vynas / Pusiau saldus / Vidutinio sunkumo
  Vynuogės: Riesling
  Wine Spectator 90 (2013)
  Vėlyvojo derliaus, rankomis skintų ir kruopščiai atrinktų vynuogių pusiau saldus Riesling vynas iš 515-ojo Reino upės kilometro vynuogynų. Sužinoti daugiau
  18,00 €

  Nebeturime

Mažėjantis
puslapyje
  Kraunama...