Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Balthasar Ress

Balthasar Ress vynas

Ressų šeima iš Hatenheimo turi ilgą ir garsią istoriją.
Kai Balthasaras Ressas pradėjo savo viešbučio ir restorano verslą 1870 metais, šeima taip pat ėmė gaminti savo vynus. Juos pavadino Von Unserm, kas pažodžiui reiškia „Mūsų pačių“. Šiuo prekės ženklu patys svarbiausi Weingut Balthasar Ress vyninės vynai vadinami iki šiol.

1999 m., po keleto profesinių stažuočių įvairiose šalyse, prie šeimos verslo prisijungė penktosios kartos atstovas Christianas Ressas. 2010 m. jis pradėjo eiti verslo direktoriaus pareigas. Christianas nuolat rūpinasi šeimos vyndarystės tradicijų laikymusi, kokybės užtikrinimu, įgyvendina inovatyvius projektus ir didina šeimos vynuogynų plotus.

Per penkias kartas Balthasaro Resso šeimos verslas išaugo į vieną iš pirmaujančių vyno įmonių regione. Daugelis bendrovės vynų eksportuojami į įvairias pasaulio šalis. Balthasar Ress žinoma kaip ypač kokybiškų, aukšto lygio vynų gamintoja. Narystė VDP įrodo, kad ši vyninė laikosi pačių aukščiausių standartų, kurie smarkiai lenkia oficialius reikalavimus.

Įmonės vynuogynai sudaro apie 46 hektarus ir yra išsidėstę aplinkinėse vietovėse. Vynuogynuose daugiausia auginamos Riesling (31,5 ha) ir Pinot Noir veislių vynuogės.

 

 

 

www.balthasar-ress.de

 

 

 

 

Prekių nerasta.

  Kraunama...