Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

BAILLY LAPIERRE Pinot Noir Brut Crémant de Bourgogne AOC


NV / 750 ml
Rūšinis vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda
Baltas vynas / Putojantis / Sausas / Vidutinio sunkumo
Vynuogės: Pinot Noir (Spätburgunder)
Alkoholio kiekis: 12% tūrio
Kamštis: klasikinis
Gamintojas: Bailly Lapierre / Prancūzija / Regionas: Bourgogne / Vietovė: Bailly

Būsena: Turime

17,00 €
Spalva: šviesios šiaudų,
Kvapas: sodrios konsistencijos su kriaušių, svarainių, obuolių ir citrusinių vaisių užuominomis,
Skonis: sodrus ir minerališkas, pasižymi galingais raudonųjų uogų vaisiais, tvirta struktūra, subalansuotu rūgštingumu.
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 8-10 °C.
Rekomenduojama prie: jūros gėrybių, kaip aperityvas, žuvies

Crémant de Bourgogne - tai Burgundy (Burgundijos) putojančio baltojo ir rožinio vyno, gaminamo daugiausia iš Pinot Noir ir Chardonnay vynuogių Methode Tradicionelle metodu, apeliacija Pracūzijoje. Bailly - kaimas Burgundijoje, AOC Crémant de Bourgogne gimtinė. Čia vynai gali būti balti arba rožiniai, o saldumas gali būti įvairus - nuo brut (sauso) iki sec (vidutinio). Kaip ir šampanas, baltasis Crémant de Bourgogne gali būti gaminamas įvairiomis formomis, įskaitant standartinį BLANC, kuriame gali būti baltojo vyno, pagaminto iš raudonųjų vynuogių, komponentas. BLANC de BLANC gaminamas tik iš baltųjų vynuogių (Chardonnay, Aligoté, Melon de Bourgogne ar Pinot Blanc). BLANC de NOIRS gaminamas iš juodųjų vynuogių (Gamay, Pinot Noir).


Bailly Lapierre Pinot Noir Brut Cremant de Bourgogne AOC tai labiausiai vyninę reprezentuojantis vynas, Blanc de Noirs baltasis vynas, pagamintas iš juodųjų Pinot Noir vynuogių. Nuostabaus charakterio Crémant, kurio stilius pilnas, gilus ir galingas, o burnoje jaučiamas vaisiškumas. Buteliuose brandinamas vidutiniškai 16-18 mėnesių požeminiuose rūsiuose, iškaltose kalkakmenio uolienose, nekintančioje natūralioje vėsoje. Šviesios šiaudų spalvos su subtilia puta ir tvariais burbuliukais.


Nosyje sodrios konsistencijos su kriaušių, svarainių, obuolių ir citrusinių vaisių užuominomis. 


Gomuryje sodrus ir minerališkas, pasižymi galingais raudonųjų uogų vaisiais, tvirta struktūra, subalansuotu rūgštingumu. 


Dera su jūros gėrybėmis (moliuskais, krabais ir omarais), baltos mėsos, veršienos patiekalais, ruoštais su kreminiu grybų padažu, vasaros salotomis, gorgonzola sūriu, tinka kaip vakaro aperityvas.


www.bailly-lapierre.fr

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: BAILLY LAPIERRE Pinot Noir Brut Crémant de Bourgogne AOC

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...