Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

BAILEYS Chocolat Luxe

500 ml
Kiti gėrimai užsakymui
Alkoholio kiekis: 15,7%
Gamintojas: R&A Bailey / Airija


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

22,00 €
Šio gėrimo gamybai naudojamas tikras belgiškas šokoladas ir Baileys likeris. Baileys likeris pagamintas pagal unikalų gamybos receptą: šviežia airiška grietinėlė, viskis bei geriausias spiritas. Naudojami tik natūralūs ingredientai.

 

Rekomenduojama patiekti: gryną arba su ledu. Prieš vartojimą suplakti.

Visame pasaulyje žinomą pirmąjį grietinėlės likerį „Bailey’s Original Irish Cream“ sukūrė Airijos gėrimų specialistai 1974 m. Tai buvo visiškai naujo tipo likeris, kurio viena sudedamųjų dalių buvo grietinėlė.


Praėjus penkeriems metams šio likerio buvo parduodama po daugiau nei vieną milijoną dėžių per metus. Šis gėrimas padėjo pagrindą visiškai naujai likerių kategorijai. „Baileys“ pardavimų sėkmė buvo tokia didelė, kad teko statyti vis didesnius fabrikus, siekiant patenkinti vartotojų poreikį. Sėkmės paslaptis slypi skonyje, atspindinčiame švarią Airijos gamtą. Daugiau nei 90 % likerio sudėtinių dalių yra būtent iš Airijos – importuojama tik kakava ir vanilė, kurių neįmanoma išauginti vietoje.
„Baileys Irish Cream“ sudedamosios dalys yra sumaišomos tik įmonei žinomu santykiu ir, žinoma, pagal itin slaptą receptą. Sensacingojo „Bailey’s Original Irish Cream“ sudėtis yra tokia:
• 50 % šviežios grietinėlės;
• 20 % cukraus;
• 17 % alkoholio;
• 13 % natūralios vanilės, kakavos ir vandens.


„Baileys“ iki šios dienos yra gaminamas tik Dubline. Šiandien, praėjus keturiasdešimčiai metų, pardavimų skaičiai nė kiek nenusileidžia ankstesniesiems: kiekvienais metais daugiau nei 160 šalių parduodama 82 milijonai „Baileys“ butelių.


www.baileys.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: BAILEYS Chocolat Luxe

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...