Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

BACARDI Carta Negra*

700 ml
Romas užsakymui / Tamsus
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: Bacardi / JAV


Būsena: Turime

25,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų

BACARDI - tai Nr.1 romas pasaulyje. Daugiausiai apdovanojimų pelnęs romas pasaulyje. Gaminamas Puerto Rike pagal 1862 metais pradininko Dono Fakundo Bacardi sukurtą originalų receptą. Savo novatoriško skonio ir kokybės dėka BACARDI romas pelnė daugybę apdovanojimų, padarė didelę įtaką kokteilių istorijos vystymuisi bei iki šių dienų išliko nepamainomu kokteilių ingredientu.


BACARDI CARTA NEGRA yra vidutinio sodrumo tamsus romas, kurį išmaniai sumaišė Maestros de Ron BACARDI, naudodami labai anglytose ąžuolo statinėse brandintą, o paskui košiant per slaptą anglių mišinį gludintą romą. Saldžius, atogrąžų vaisių, sviestinės karamelės ir vanilės aromatus lydi dūminis saldymedžio ir melasos poskonis.


Dėl stipraus ir intensyvaus skonio vartojamas grynas. Dėl aštraus skonio jo nenustelbia kitos intensyvaus skonio sudedamosios dalys, kaip antai kavos likeris, naudojamas kokteiliui Nocturno daryti.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: BACARDI Carta Negra*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...