Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

BACARDI Carta Blanca*

700 ml
Romas užsakymui / Baltas
Alkoholio kiekis: 37,5%
Gamintojas: Bacardi / JAV


Būsena: Turime

26,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų

BACARDI - tai Nr.1 romas pasaulyje. Daugiausiai apdovanojimų pelnęs romas pasaulyje. Gaminamas Puerto Rike pagal 1862 metais pradininko Dono Fakundo Bacardi sukurtą originalų receptą. Savo novatoriško skonio ir kokybės dėka BACARDI romas pelnė daugybę apdovanojimų, padarė didelę įtaką kokteilių istorijos vystymuisi bei iki šių dienų išliko nepamainomu kokteilių ingredientu.


BACARDI CARTA BLANCA – sauso ir subtilaus skonio šviesusis romas, turintis savitus vanilės ir migdolo aromatus, kurie būdingam sodrumui pasiekti gludinami baltojo ąžuolo statinėse mažiausiai 12 mėnesių ir gaunami filtruojant per slaptą anglių mišinį. Nepamainomas klasikinių kokteilių, tokių kaip Mojito, Daiquiri ingredientas.


Dėl puikaus subtilių ir švelnių skonių derinio šis romas nedominuoja kaip džinas ir nepradingsta kaip degtinė, todėl puikiai tinka klasikiniams kokteiliams, pavyzdžiui, Mojito, Daiquiri, ir šiuolaikiniams šedevrams, kaip antai Knight Cup, ruošti.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: BACARDI Carta Blanca*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...