Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt

ZALTO Šampano taurės, 6 vnt.


Taurės / 6 vnt.
Gamintojas: Zalto / Austrija


Būsena: Turime

190,00 €

Džiaugsmo šūksniais pasitikime rankų darbo bešvinio krištolo Zalto taures skirtas šampanui. Dėka šių taurių lengvumo ir plonumo šampanas įgauna dar daugiau vertės, išryškina putojančio vyno regiono išskirtinumą. Taurės sukurtos vieno geriausių pasaulyje somelje, lengvos kaip plunksnos, tačiau neįtikėtinai tvirtos. Sukurtos specialiai Champagne, Prosecco, Cava ir kitiems putojantiems vynams.


Taurių aukštis 240 mm. Talpa 220 ml.


Zalto vyno taurės gaminamos rankomis iš bešvinio krištolo. Šių taurių išskirtinumas - lengvumas lyg plunksnos ir krištolo plonumas, kuris leidžia burnoje jausti ne stiklą ir vyną, o tik vyną ir jo malonų skonį. Zalto taurių forma po fizikos profesoriaus pasiūlymo sukurta taip, kad išlaikytų žemės ašies pasvirimo kampą t.y. 24, 48 ir 72 laipsnius. Jau Senovės Romos laikais buvo tikima, kad toks pasvirimo kampas maistui ir gėrimui suteikia daugiau skonio, nes yra arčiau žemės ir natūralumo.


Nors Zalto taurės dar yra pakankamai "jaunos", jų gamyba prasidėjo tik 2007 metais, tačiau jos greitai iškovojo aukščiausias pozicijas tarp geriausių vyno taurių pasaulyje bei gavo nemažą kiekį apdovanojimų. Siūlome susipažinti su www.decanter.com Zalto taurių apžvalga.


2009 metais Zalto taurės iš profesionalų žiuri gavo pirmas vietas tarp Riesling, Burgundy ir Bordeaux rankų darbo nuo 5 iki 55 eurų kainos taurių (atitinkamai nuo 17,26 iki 189,90 Lt). Profesionalią žiuri sudarė 18 asmenų, tarp kurių buvo Georg Riedel, Gerhard Frank, Johann Nag.


www.zaltoglas.at

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: ZALTO Šampano taurės, 6 vnt.

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...