Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

ACETAIA BELLEI Aceto Balsamico di Modena INVECCHIATO 1,33 IGP

250 ml.

Pagardai

Sudėtis: Actas

Gamintojas: Bellei / Italija / Emilia-RomagnaBūsena: Laikinai prekės nebeturime.

18,00 €

Didelio tankio Modenos balzaminis actas 1,33.


Šis actas pasižymi harmoningu saldžiarūgščiu skoniu, kuriame vaisių natos primena slyvų, figų ir rudens vaisių užuominas, skonio niuansai svyruoja nuo medienos iki karamelės, cinamono ir virtų vaisių. Cukraus komponentas, kurį suteikia misa, subalansuoja skonį ir rūgštingumą. Brandintas ąžuolo statinėse.


Puikiai tinka prie tradicinių patiekalų: nuo virtos mėsos iki kepsnių ir riebios žuvies. Suteikia nepakartojamą skonį bet kurioms salotoms.


Acetaia Bellei aukščiausios kokybės Modenos balzaminio acto gamintoja, gaminti unikalų ir nepakartojamą produktą, nes laikomasi griežčiausių kokybės standartų ir kruopščiai atrenkamos tik itališkos ir atrinktų vietinių tiekėjų žaliavos.


Nuo XIX a. Bellei šeima valdė Lambrusco vynuogynus ir tradicinio balzaminio acto gamybą. Ilgainiui ji išliko ištikima sendinto ir didelio tankio acto gamybai, pirmiausia pasižymėdamas Italijos, o vėliau ir tarptautiniu mastu.


www.bellei.it


Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: ACETAIA BELLEI Aceto Balsamico di Modena INVECCHIATO 1,33 IGP

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...