Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

ACALA Purple Moon kombucha

750 ml
Nealkoholiniai gėrimai Gamintojas: Acala Group / Lietuva


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

8,10 €
„Purple Moon“ sukuria skonio alternatyvą elegantiškiems raudoniesiems vynams, pagamintiems iš Pinot Noir vynuogių. Kombučios pagrindas iš Lietuvos miško uogų karalienės – mėlynės. Primaišius juodųjų serbentų, duetas sukuria idealiai prinokusių juodųjų uogų archetipą. Ivan Chai pasižymi gėlių ir abrikosų aromatu, tačiau Pu-erh subalansuoja „Purple Moon“ skonį savo žemiškomis ir medienos natomis, randamomis puikiuose raudonuosiuose Burgundijos vynuose.

Skonis: sodrus mėlynių ir juodųjų serbentų pagrindas sukuria „Purple Moon“ skonį. Gėlių ir ąžuolo aromatai papildo jo kompleksiškumą. Tekstūra yra aksominė, tačiau gerai apibrėžta.

Patiekite šaltą raudonojo vyno taurėje. Galima naudoti nealkoholiniam raudonojo vyno Spritzer su šlakeliu toniko ir sauja šaldytų raudonų uogų.

Derinimo rekomendacija: su pelėsiniais, mėlynaisiais sūriais; vegetariškais wok-makaronų patiekalais; anties krūtinėle, ėrienos kepsniu; mėlynių sūrio pyragu.Į kainą įtrauktas 0,10 € taros užstatas.


Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: ACALA Purple Moon kombucha

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...